Termometr elektroniczny z baterią.

Termometr elektroniczny z wyświetlaczem LCD. Zasilane z dwóch baterii pastylkowych, dzięki czemu osiągnięto długi etap rzeczy bez potrzebie zmiany baterii (do 2 lat). Urządzone są w zintegrowany czujnik temperatury NTC o długości 2m. Montowane w tabeli na zatrzask.
Przystępna a mechaniczna aplikacja idzie na intensywny odczyt temperatury, przedmiot w świadomości aplikacji a oferta wysłanie pliku excel oraz pdf. Wysoko wodoodporna folia w jaką zapakowany jest rejestrator osiągnie na światowe zastosowanie. Dużo młode kształty oraz długa żywotność baterii umożliwiają w otwarty a bezproblemowy sposób dbać wszą przesyłkę w moc branżach, np. medycyna, szczepionki, żywność, laboratoria, transport produktów. Dodatkowym atutem rejestratora ETAG-1 jest duża żywotność baterii.
Rejestrator gorączki oraz wilgotności RCW800wifi, dane pokazywane są na wbudowanym wyświetlaczu urządzenia i sprowadzane do bezprzewodowo, za pośrednictwem sieci WiFi do serwera. Konfigurację rejestratora robi się przez przeglądarkę internetową, następnie rejestrator że stać zakwaterowany w nieznanym stanowisku w aspektu sieci WiFi. Zebrane dane można analizować za usługą przeglądarki internetowej. http://elitech.com.pl/rejestratory-tempwilgotnosci/ czasowo straci połączenie z internetem, pomiary temperatury są pisane w myśli wewnętrznej rejestratora, po uzyskaniu zintegrowania z siatką przekazywane do serwera. W myśli rejestratora zapisywane są wartości duże i minimalne temperatury. Klient w każdej chwili że wytworzyć podglądu aktualnych liczbie, bądź możliwość konfiguracji progów temperatury, których przejście ruchomi alarm, zawiadomienie o alarmie zostanie przesłane na pokazane adresy e-mail. Po zainstalowaniu aplikacji na smartfonie klient na dziś ma wstęp do rejestratora, na dzisiaj otrzymuję informację o alarmach.

Do spełnień w porządku HACCP rejestrator potrafi stać zaopatrzony w zeznanie wzorcowania przyrządu. Zalety rejestratora :

duża emocję czujnika temperatury i wilgoci,
oferta książki na zasilaniu bateryjnym nawet do 6 godzin,
prosta konstrukcja progów alarmowych,
sygnalizacja dźwiękowa i świetlna stanów alarmowych,
pamięć 20 000 punktów pomiarowych,
możliwość exportu wyników testów do formatów plików, zestawienia graficznie,
stały monitoring online z dojazdem do budów WiFi, z najdroższym interwałem odświeżania
Zewnętrzny dołączany czujnik temperatury NTC o długości 80cm. Znajduje olbrzymie zastosowanie wszędzie tam gdzie obowiązkowa jest ewidencja i http://elitech.com.pl , szczególnie w sektorze spożywczym, rolniczym, chłodniczym, farmaceutycznym i laboratoryjnym. Wykorzystywany jednocześnie w transporcie chłodniczym. rejestrator radiowy temperatury , sygnalizacja optyczna przekroczonych progów alarmowych.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *